Annonsering

Om du har frågor angående annonsering är du välkommen att kontakta någon av nedanstående medarbetare.

Claes Holmström : Försäljningschef

Claes Holmström

Försäljningschef

+46 (0)70 943 73 10

claes.holmstrom@nordiskemedier.se
Daniel Hamp : Key Account Manager, Food Supply/Framtidens bygg/Metal Supply/Verkstäderna/

Daniel Hamp

Key Account Manager, Food Supply/Framtidens bygg/Metal Supply/Verkstäderna/

+46 (0)76 049 70 73

dh@nordiskemedier.se
Dilan Ramadan : Mediechef, Transport & Logistik idag

Dilan Ramadan

Mediechef, Transport & Logistik idag

+46 (0)73 682 53 04

dilan.ramadan@nordiskemedier.se
Freddy Bustos : Försäljningschef

Freddy Bustos

Försäljningschef

+46 (0)73 682 53 13

freddy.bustos@nordiskemedier.se
Hans Roos af Hjelmsäter : Key Account Manager, Fri Köpenskap

Hans Roos af Hjelmsäter

Key Account Manager, Fri Köpenskap

+46 (0)73 682 53 98

hansrafh@nordiskemedier.se
Jacob Gündüz : Mediechef, RT-Forum

Jacob Gündüz

Mediechef, RT-Forum

+46 (0)73 682 53 06

jacob.gunduz@nordiskemedier.se
Jerker Evaldsson : Försäljningschef Helsingborg

Jerker Evaldsson

Försäljningschef Helsingborg

+46 (0)70 975 99 40

jerker.evaldsson@nordiskemedier.se
Jimmy Karlsson : Administrativ Försäljningschef

Jimmy Karlsson

Administrativ Försäljningschef

+46 (0)70 995 13 41

jimmy.karlsson@nordiskemedier.se
Jörgen Schiller : Mediechef, Motormagasinet

Jörgen Schiller

Mediechef, Motormagasinet

+46 (0)73 682 53 83

jorgen.schiller@nordiskemedier.se
Lena Jacobs : Mediasäljare, Recycling/U&D

Lena Jacobs

Mediasäljare, Recycling/U&D

+46 (0)73 682 53 19

lena.jacobs@nordiskemedier.se
Linda Gheysari : Mediechef, Dagens Handel/ Rent

Linda Gheysari

Mediechef, Dagens Handel/ Rent

+46 (0)709 90 54 29

linda.gheysari@nordiskemedier.se
Lotta Hylén : Mediechef, Plastforum

Lotta Hylén

Mediechef, Plastforum

+46 (0)73 682 53 27

lotta.hylen@nordiskemedier.se
Magnus Krumlinde : Mediechef, Entreprenad

Magnus Krumlinde

Mediechef, Entreprenad

+46 (0)70 995 13 31

magnus.krumlinde@nordiskemedier.se
Magnus Wrigert : Mediasäljare, Framtidens Bygg

Magnus Wrigert

Mediasäljare, Framtidens Bygg

+46 (0)73 682 53 37

magnus.wrigert@nordiskemedier.se
Maria Eriksson : M.Sc. Medical Biology Business Development Manager, LSS

Maria Eriksson

M.Sc. Medical Biology Business Development Manager, LSS

+46 (0) 70 874 18 34

maria.eriksson@nordiskemedier.se
Martin Görhed : Key Account Manager, Habit/Medtech Magazine

Martin Görhed

Key Account Manager, Habit/Medtech Magazine

+46 (0)70 995 13 37

martin.gorhed@nordiskemedier.se
Mats Irstam : Mediechef, Verkstäderna/ Process Nordic

Mats Irstam

Mediechef, Verkstäderna/ Process Nordic

+46 (0) 73 682 53 07

mats.irstam@nordiskemedier.se
Robin Levisson : Key Account Manager, Habit

Robin Levisson

Key Account Manager, Habit

+46 (0)70 226 57 98

robin.levisson@nordiskemedier.se
Roger Folhammar : Mediechef, Food Supply/NTT Woodnet

Roger Folhammar

Mediechef, Food Supply/NTT Woodnet

+46 (0) 73 682 53 09

roger.folhammar@nordiskemedier.se