Annonsering

Om du har frågor angående annonsering, kontakta oss på info@nordiskemedier.se

Du är också välkommen att kontakta någon av nedanstående medarbetare.

Anton Östlund : Projektledande säljare, NM Growth

Anton Östlund

Projektledande säljare, NM Growth

+46 (0)73 816 28 62

anton.ostlund@nordiskemedier.se
Claes Holmström : Mediechef, Fri Köpenskap

Claes Holmström

Mediechef, Fri Köpenskap

+46 (0)70 943 73 10

claes.holmstrom@nordiskemedier.se
Daniel Hamp : Teamledare/Distriktschef sälj

Daniel Hamp

Teamledare/Distriktschef sälj

+46 (0)76 049 70 73

dh@nordiskemedier.se
Dennis Ivarsson : Key Account Manager, Entreprenad

Dennis Ivarsson

Key Account Manager, Entreprenad

+46 (0)73 682 53 95

dennis.ivarsson@nordiskemedier.se
Emil Sjöström : KAM, Prenumeration

Emil Sjöström

KAM, Prenumeration

+46 (0)70 024 61 89

emil.sjostrom@nordiskemedier.se
Freddy Bustos : Mediechef, Habit Sko & Mode

Freddy Bustos

Mediechef, Habit Sko & Mode

+46 (0)73 682 53 13

freddy.bustos@nordiskemedier.se
Görel Johansson : Mediechef, Res-/Trafikforum, Transport & Logistik Idag

Görel Johansson

Mediechef, Res-/Trafikforum, Transport & Logistik Idag

+46 (0)73-682 53 65

gorel.johansson@nordiskemedier.se
Hans Roos af Hjelmsäter : Key Account Manager, Fri Köpenskap

Hans Roos af Hjelmsäter

Key Account Manager, Fri Köpenskap

+46 (0)73 682 53 98

hansrafh@nordiskemedier.se
Jerker Evaldsson : Mediechef, Packmarknaden/Recycling

Jerker Evaldsson

Mediechef, Packmarknaden/Recycling

+46 (0)70 975 99 40

jerker.evaldsson@nordiskemedier.se
Jimmy Karlsson : Key Account Manager, Motor-Magasinet

Jimmy Karlsson

Key Account Manager, Motor-Magasinet

+46 (0)70 995 13 41

jimmy.karlsson@nordiskemedier.se
Johan Sandin : Försäljningschef

Johan Sandin

Försäljningschef

+46 (0)73 682 53 12

johan.sandin@nordiskemedier.se
Jonas Jonsson : Mediechef, Entreprenad

Jonas Jonsson

Mediechef, Entreprenad

+46 (0) 73 682 53 85

jonas.jonsson@nordiskemedier.se
Linda Gheysari (Föräldraledig) : Mediechef, Dagens Handel och Rent

Linda Gheysari (Föräldraledig)

Mediechef, Dagens Handel och Rent

+46 (0)709 90 54 29

linda.gheysari@nordiskemedier.se
Lotta Hylén : Mediechef, Plastforum

Lotta Hylén

Mediechef, Plastforum

+46 (0)73 682 53 27

lotta.hylen@nordiskemedier.se
Maria Eriksson : Business Development Manager, Life Science Sweden

Maria Eriksson

Business Development Manager, Life Science Sweden

+46 (0) 70 874 18 34

maria.eriksson@nordiskemedier.se
Mathias Tauberman : Mediechef, Dagens Handel/Rent

Mathias Tauberman

Mediechef, Dagens Handel/Rent

+46 (0)70 797 98 59

mathias.tauberman@nordiskemedier.se
Mats Irstam : Mediechef, Verkstäderna/Process Nordic

Mats Irstam

Mediechef, Verkstäderna/Process Nordic

+46 (0) 73 682 53 07

mats.irstam@nordiskemedier.se
Mikael Eriksson : Prenumerationssäljare

Mikael Eriksson

Prenumerationssäljare

+46 (0)70 978 35 05

mikael.eriksson@nordiskemedier.se
Mikael Köhler : Mediechef, Motor-Magasinet

Mikael Köhler

Mediechef, Motor-Magasinet

+46 (0) 73 682 53 49

mikael.kohler@nordiskemedier.se
Roger Andersson : Distriktschef sälj

Roger Andersson

Distriktschef sälj

+46 (0) 73 613 30 48

ra@nordiskemedier.se
Roger Folhammar : Mediechef, Nordisk Träteknik

Roger Folhammar

Mediechef, Nordisk Träteknik

+46 (0) 73 682 53 09

roger.folhammar@nordiskemedier.se
Susanne Andersson : Innesälj, Skog & Maskin (f.d. Direktkontakt Skog)

Susanne Andersson

Innesälj, Skog & Maskin (f.d. Direktkontakt Skog)

+46 (0)72 326 10 55

sa@nordiskemedier.se
Tony Törnström : VP Sales

Tony Törnström

VP Sales

+46 (0) 76 195 05 59

tt@nordiskemedier.se
William Karmitsa : Prenumerationssäljare

William Karmitsa

Prenumerationssäljare

+46 (0)73 682 53 83

william.karmitsa@nordiskemedier.se