Annonsering

Om du har frågor angående annonsering är du välkommen att kontakta någon av nedanstående medarbetare.

Claes Holmström : Mediechef, Fri Köpenskap

Claes Holmström

Mediechef, Fri Köpenskap

+46 (0)70 943 73 10

claes.holmstrom@nordiskemedier.se
Daniel Hamp : Distriktschef

Daniel Hamp

Distriktschef

+46 (0)76 049 70 73

dh@nordiskemedier.se
Dennis Ivarsson : Key Account Manager Entreprenad

Dennis Ivarsson

Key Account Manager Entreprenad

+46 (0)73 682 53 95

dennis.ivarsson@nordiskemedier.se
Freddy Bustos : Mediechef, Habit Sko & Mode

Freddy Bustos

Mediechef, Habit Sko & Mode

+46 (0)73 682 53 13

freddy.bustos@nordiskemedier.se
Görel Johansson : Mediechef, Res-Trafikforum/ Transport & Logistik Idag

Görel Johansson

Mediechef, Res-Trafikforum/ Transport & Logistik Idag

+46 (0)73-682 53 65

gorel.johansson@nordiskemedier.se
Hans Roos af Hjelmsäter : Key Account Manager, Fri Köpenskap

Hans Roos af Hjelmsäter

Key Account Manager, Fri Köpenskap

+46 (0)73 682 53 98

hansrafh@nordiskemedier.se
Jerker Evaldsson : Mediechef, Packmarknaden/ Recycling

Jerker Evaldsson

Mediechef, Packmarknaden/ Recycling

+46 (0)70 975 99 40

jerker.evaldsson@nordiskemedier.se
Jimmy Karlsson : Key Account Manager, Motor-Magasinet

Jimmy Karlsson

Key Account Manager, Motor-Magasinet

+46 (0)70 995 13 41

jimmy.karlsson@nordiskemedier.se
Johan Sandin : Key Account Manager, Dagens Handel/ Rent & Skog&Maskin

Johan Sandin

Key Account Manager, Dagens Handel/ Rent & Skog&Maskin

+46 (0)73 682 53 12

johan.sandin@nordiskemedier.se
Jonas Jonsson : Mediechef, Entreprenad

Jonas Jonsson

Mediechef, Entreprenad

+46 (0) 73 682 53 85

jonas.jonsson@nordiskemedier.se
Linda Gheysari : Mediechef, Dagens Handel/ Rent

Linda Gheysari

Mediechef, Dagens Handel/ Rent

+46 (0)709 90 54 29

linda.gheysari@nordiskemedier.se
Lotta Hylén : Mediechef, Plastforum

Lotta Hylén

Mediechef, Plastforum

+46 (0)73 682 53 27

lotta.hylen@nordiskemedier.se
Maria Eriksson : M.Sc. Medical Biology Business Development Manager, LSS

Maria Eriksson

M.Sc. Medical Biology Business Development Manager, LSS

+46 (0) 70 874 18 34

maria.eriksson@nordiskemedier.se
Mathias Tauberman : Mediechef, Dagens Handel/ Rent

Mathias Tauberman

Mediechef, Dagens Handel/ Rent

+46 (0)73 682 53 01

mathias.tauberman@nordiskemedier.se
Mats Irstam : Mediechef, Verkstäderna/ Process Nordic

Mats Irstam

Mediechef, Verkstäderna/ Process Nordic

+46 (0) 73 682 53 07

mats.irstam@nordiskemedier.se
Mikael Eriksson : Prenumerationssäljare

Mikael Eriksson

Prenumerationssäljare

+46 (0)70 978 35 05

mikael.eriksson@nordiskemedier.se
Mikael Köhler : Mediechef, Motor-Magasinet

Mikael Köhler

Mediechef, Motor-Magasinet

+46 (0) 73 682 53 49

mikael.kohler@nordiskemedier.se
Roger Andersson : Distriktschef, Sälj

Roger Andersson

Distriktschef, Sälj

+46 (0) 73 613 30 48

ra@nordiskemedier.se
Roger Folhammar : Mediechef, NTT Woodnet

Roger Folhammar

Mediechef, NTT Woodnet

+46 (0) 73 682 53 09

roger.folhammar@nordiskemedier.se
Susanne Andersson : Mediasäljare, Skog Supply

Susanne Andersson

Mediasäljare, Skog Supply

+46 (0)72 326 10 55

sa@nordiskemedier.se
Tanja Tempte : Mediesäljare, Recycling

Tanja Tempte

Mediesäljare, Recycling

+ 46 (0)70 833 93 43

tanja.tempte@nordiskemedier.se
Tony Törnström : VP Sales

Tony Törnström

VP Sales

+46 (0) 76 195 05 59

tt@nordiskemedier.se