Medierådgivning

Hos Nordiske Medier finns det en mängd möjligheter att få ut ditt budskap till mottagarna – både genom online- och printannonsering. Med hjälp av flera olika plattformar kan du rikta dig till en bred målgrupp. Vi ger dig en unik möjlighet att marknadsföra dig effektivt.

För att du ska få bästa möjliga effekt erbjuder vi rådgivning, vägledning och konkret planering av din marknadsföring.

Kontakta någon av oss:

Anna Fagerström : Key Account Manager, Metal Supply/Verkstäderna/Process Nordic

Anna Fagerström

Key Account Manager, Metal Supply/Verkstäderna/Process Nordic

+46 (0)70 041 74 33

anna.fagerstrom@nordiskemedier.se
Claes Holmström : Mediechef, Fri Köpenskap/Dagens Handel

Claes Holmström

Mediechef, Fri Köpenskap/Dagens Handel

+46 (0)70 943 73 10

claes.holmstrom@nordiskemedier.se
Daniel Hamp : Distriktschef

Daniel Hamp

Distriktschef

+46 (0)76 049 70 73

dh@nordiskemedier.se
Dennis Ivarsson : Key Account Manager, Entreprenad

Dennis Ivarsson

Key Account Manager, Entreprenad

+46 (0)73 682 53 95

dennis.ivarsson@nordiskemedier.se
Freddy Bustos : Mediechef, Habit Sko & Mode

Freddy Bustos

Mediechef, Habit Sko & Mode

+46 (0)73 682 53 13

freddy.bustos@nordiskemedier.se
Hans Roos af Hjelmsäter : Key Account Manager, Fri Köpenskap

Hans Roos af Hjelmsäter

Key Account Manager, Fri Köpenskap

+46 (0)73 682 53 98

hansrafh@nordiskemedier.se
Jacob Gündüz : Mediechef, Transport & Logistik Idag/RT-Forum

Jacob Gündüz

Mediechef, Transport & Logistik Idag/RT-Forum

+46 (0)73 682 53 06

jacob.gunduz@nordiskemedier.se
Jerker Evaldsson : Mediechef, Packmarknaden/ Recycling

Jerker Evaldsson

Mediechef, Packmarknaden/ Recycling

+46 (0)70 975 99 40

jerker.evaldsson@nordiskemedier.se
Jimmy Karlsson : Key Account Manager, Motor-Magasinet

Jimmy Karlsson

Key Account Manager, Motor-Magasinet

+46 (0)70 995 13 41

jimmy.karlsson@nordiskemedier.se
Johan Sandin : Mediechef, NTT Woodnet/Rent/U&D

Johan Sandin

Mediechef, NTT Woodnet/Rent/U&D

+46 (0)73 682 53 12

johan.sandin@nordiskemedier.se
Jonas Jonsson : Mediechef, Entreprenad

Jonas Jonsson

Mediechef, Entreprenad

+46 (0) 73 682 53 85

jonas.jonsson@nordiskemedier.se
Lena Jacobs : Mediasäljare, Recycling

Lena Jacobs

Mediasäljare, Recycling

+46 (0)73 682 53 19

lena.jacobs@nordiskemedier.se
Linda Gheysari : Mediechef, Dagens Handel/ Rent

Linda Gheysari

Mediechef, Dagens Handel/ Rent

+46 (0)709 90 54 29

linda.gheysari@nordiskemedier.se
Lotta Hylén : Mediechef, Plastforum

Lotta Hylén

Mediechef, Plastforum

+46 (0)73 682 53 27

lotta.hylen@nordiskemedier.se
Magnus Wrigert : Mediasäljare, Packmarknaden

Magnus Wrigert

Mediasäljare, Packmarknaden

+46 (0)73 682 53 37

magnus.wrigert@nordiskemedier.se
Maria Eriksson : M.Sc. Medical Biology Business Development Manager, LSS

Maria Eriksson

M.Sc. Medical Biology Business Development Manager, LSS

+46 (0) 70 874 18 34

maria.eriksson@nordiskemedier.se
Mats Irstam : Mediechef, Verkstäderna/ Process Nordic

Mats Irstam

Mediechef, Verkstäderna/ Process Nordic

+46 (0) 73 682 53 07

mats.irstam@nordiskemedier.se
Mikael Köhler : Mediechef, Motor-Magasinet

Mikael Köhler

Mediechef, Motor-Magasinet

+46 (0) 73 682 53 49

mikael.kohler@nordiskemedier.se
Roger Folhammar : Key Account Manager, Projektagenten

Roger Folhammar

Key Account Manager, Projektagenten

+46 (0) 73 682 53 09

roger.folhammar@nordiskemedier.se
Tony Törnström : VP Sales

Tony Törnström

VP Sales

+46 (0) 76 195 05 59

tt@nordiskemedier.se