Event

Förmedla ditt budskap på våra event

Vi står bakom många event där vi samlar de största aktörerna inom respektive bransch. Här fokuserar vi på allt som kan påverka branschens utveckling idag och i framtiden. Som partner eller sponsor under våra event har du det perfekta tillfället att synliggöra ditt budskap för beslutsfattare inom ditt område. Såväl före, under som efter eventet.

Vi arrangerar: Frukost- & lunch-event, VIP-middagar, 1-2 dagars event, mässor och galor.

Som deltagare kan du att utvidga ditt nätverk och få den senaste kunskapen om din bransch.

Anders Arehag : Projektledare, Event

Anders Arehag

Projektledare, Event

+46 (0)73 682 53 78

anders.arehag@nordiskemedier.se
Anna Richenberg : Marknadsassistent

Anna Richenberg

Marknadsassistent

+46 (0)73 682 53 79

anna.richenberg@nordiskemedier.se
Axel Grönlund : Motion Graphics Manager

Axel Grönlund

Motion Graphics Manager

+46 (0)8 522 253 12

axel.gronlund@nordiskemedier.se
Birgitta Tängnander : Projektledare Event & Mässor

Birgitta Tängnander

Projektledare Event & Mässor

+46 (0)70 844 08 70

birgitta.tangnander@nordiskemedier.se
Caroline Magnéli Holm : Projektledare

Caroline Magnéli Holm

Projektledare

+46 (0)73 682 53 77

caroline.magneli@nordiskemedier.se
Daniela Källström : Marknadsassistent

Daniela Källström

Marknadsassistent

+46 (0)70 995 13 36

daniela.kallstrom@nordiskemedier.se
Evis Renander : Grafisk formgivare, Event

Evis Renander

Grafisk formgivare, Event

+46 (0)8 522 253 33

evis.renander@nordiskemedier.se
Marc Feucht : Projektledare, Event

Marc Feucht

Projektledare, Event

+46 (0)73 682 53 26

marc.feucht@nordiskemedier.se
Sandra Camilleri : Event- & marknadschef

Sandra Camilleri

Event- & marknadschef

+46 (0) 73 985 12 00

sandra.camilleri@nordiskemedier.se
Sara Delorén : Event- & marknadskoordinator/ Junior projektledare

Sara Delorén

Event- & marknadskoordinator/ Junior projektledare

+46 (0) 73 682 53 04

sara.deloren@nordiskemedier.se
Tomas Wannberg : Grafisk formgivare, Event

Tomas Wannberg

Grafisk formgivare, Event

+46 (0)73 682 53 50

tomas.wannberg@nordiskemedier.se