Medarbetare i Sverige

I Sverige (A-Z)

Ali Mohammed : Junior Researcher, Projektagenten

Ali Mohammed

Junior Researcher, Projektagenten

+46 (0)73 682 53 14

ali.mohammed@nordiskemedier.se
Alina Österström : Reporter, Fri Köpenskap

Alina Österström

Reporter, Fri Köpenskap

+46 (0)73 682 53 83

alina.osterstrom@nordiskemedier.se
Amanda Gjörling : Prenumerationssäljare

Amanda Gjörling

Prenumerationssäljare

Amanda Norberg : Distribution Manager

Amanda Norberg

Distribution Manager

distribution@nordiskemedier.se
Anders Göransson : Reporter, MedTech/Life Science Sweden

Anders Göransson

Reporter, MedTech/Life Science Sweden

+46 (0)70 420 43 26

anders.goransson@nordiskemedier.se
Anders Lassis : Ekonomichef/CFO

Anders Lassis

Ekonomichef/CFO

+46 (0)73 816 66 02

anders.lassis@nordiskemedier.se
Anna Fagerström : Key Account Manager, Metal Supply/Verkstäderna/Process Nordic

Anna Fagerström

Key Account Manager, Metal Supply/Verkstäderna/Process Nordic

+46 (0)70 041 74 33

anna.fagerstrom@nordiskemedier.se
Anna Richenberg : Digital content & acquisition Specialist

Anna Richenberg

Digital content & acquisition Specialist

+46 (0)73 682 53 79

anna.richenberg@nordiskemedier.se
Birgitta Tängnander : Projektledare, Event & Mässor

Birgitta Tängnander

Projektledare, Event & Mässor

+46 (0)70 844 08 70

birgitta.tangnander@nordiskemedier.se
Caroline Magnéli Holm : Projektledare

Caroline Magnéli Holm

Projektledare

+46 (0)73 682 53 77

caroline.magneli@nordiskemedier.se
Caroline Swartling : Chefredaktör, Transport & Logistik Idag/RT-Forum

Caroline Swartling

Chefredaktör, Transport & Logistik Idag/RT-Forum

+46 (0)73 682 53 10

caroline.swartling@nordiskemedier.se
Charlotte Steen : Chefredaktör Entreprenad/chef produktområde Bygg & Transport

Charlotte Steen

Chefredaktör Entreprenad/chef produktområde Bygg & Transport

+46 (0)73 682 53 65

charlotte.steen@nordiskemedier.se
Claes Holmström : Mediechef, Fri Köpenskap/Dagens Handel

Claes Holmström

Mediechef, Fri Köpenskap/Dagens Handel

+46 (0)70 943 73 10

claes.holmstrom@nordiskemedier.se
Daniela Källström : Digital Content Specialist

Daniela Källström

Digital Content Specialist

+46 (0)70 995 13 36

daniela.kallstrom@nordiskemedier.se
Daniel Hamp : Distriktschef

Daniel Hamp

Distriktschef

+46 (0)76 049 70 73

dh@nordiskemedier.se
Dennis Ivarsson : Key Account Manager, Entreprenad

Dennis Ivarsson

Key Account Manager, Entreprenad

+46 (0)73 682 53 95

dennis.ivarsson@nordiskemedier.se
Dilan Ramadan : Prenumerationssäljare

Dilan Ramadan

Prenumerationssäljare

Elin Nittmar : Reporter, Metal Supply

Elin Nittmar

Reporter, Metal Supply

+46 (0)70 754 62 31

elin.nittmar@nordiskemedier.se
Emelie Werme : Reporter, U&D/Verkstäderna

Emelie Werme

Reporter, U&D/Verkstäderna

emelie.werme@nordiskemedier.se
Emil Sjöström : Key Account Manager, Prenumeration

Emil Sjöström

Key Account Manager, Prenumeration

+46 (0)70 024 61 89

emil.sjostrom@nordiskemedier.se
Emma Norén Mårtensson : t.f. Reporter, U&D/Verkstäderna

Emma Norén Mårtensson

t.f. Reporter, U&D/Verkstäderna

+46 (0)70 090 20 94

emma.martensson@nordiskemedier.se
Erica Mattsson : Grafisk Formgivare

Erica Mattsson

Grafisk Formgivare

+46 (0)70 720 26 22

erica.mattsson@nordiskemedier.se
Evis Renander : Grafisk formgivare, Event

Evis Renander

Grafisk formgivare, Event

+46 70 820 81 51

evis.renander@nordiskemedier.se
Freddy Bustos : Mediechef, Habit Sko & Mode

Freddy Bustos

Mediechef, Habit Sko & Mode

+46 (0)73 682 53 13

freddy.bustos@nordiskemedier.se
Fredrik Nilsson : Key Account Manager, Prenumeration

Fredrik Nilsson

Key Account Manager, Prenumeration

+46 (0)73 682 53 01

fredrik.nilsson@nordiskemedier.se
Hans Roos af Hjelmsäter : Key Account Manager, Fri Köpenskap

Hans Roos af Hjelmsäter

Key Account Manager, Fri Köpenskap

+46 (0)73 682 53 98

hansrafh@nordiskemedier.se
Ingela Poläng : Grafisk formgivare, Entreprenad/NTT Woodnet

Ingela Poläng

Grafisk formgivare, Entreprenad/NTT Woodnet

+46 (0)73 661 22 63

ingela.polang@nordiskemedier.se
Jacob Gündüz : Mediechef, Transport & Logistik Idag/RT-Forum

Jacob Gündüz

Mediechef, Transport & Logistik Idag/RT-Forum

+46 (0)73 682 53 06

jacob.gunduz@nordiskemedier.se
Jelena Basalic : Löneansvarig

Jelena Basalic

Löneansvarig

+46 (0)76 949 86 04

jelena.basalic@nordiskemedier.se
Jens Trulsson : Reporter, Motormagasinet

Jens Trulsson

Reporter, Motormagasinet

+46 (0)73 943 53 87

jens.trulsson@nordiskemedier.se
Jens Österström : Projektledare, Event

Jens Österström

Projektledare, Event

+46 (0)73 682 53 78

jens.osterstrom@nordiskemedier.se
Jerker Evaldsson : Mediechef, Packmarknaden/ Recycling

Jerker Evaldsson

Mediechef, Packmarknaden/ Recycling

+46 (0)70 975 99 40

jerker.evaldsson@nordiskemedier.se
Jimmy Karlsson : Key Account Manager, Motor-Magasinet

Jimmy Karlsson

Key Account Manager, Motor-Magasinet

+46 (0)70 995 13 41

jimmy.karlsson@nordiskemedier.se
Joachim Björk : Redaktionssekreterare, Fri Köpenskap

Joachim Björk

Redaktionssekreterare, Fri Köpenskap

+46 (0) 73 682 53 96

joachim.bjork@nordiskemedier.se
Johan Colliander : Reporter, Fri Köpenskap/Food Supply

Johan Colliander

Reporter, Fri Köpenskap/Food Supply

+46 (0) 73 682 53 69

johan.colliander@nordiskemedier.se
Johan Järup : Reporter, Entreprenad

Johan Järup

Reporter, Entreprenad

+46 (0)73 682 53 58

johan.jarup@nordiskemedier.se
Johan Sandin : Mediechef, NTT Woodnet/Rent/U&D

Johan Sandin

Mediechef, NTT Woodnet/Rent/U&D

+46 (0)73 682 53 12

johan.sandin@nordiskemedier.se
Joel Tagesson Råd : Researcher, Projektagenten

Joel Tagesson Råd

Researcher, Projektagenten

+46 (0)70 995 13 37

joel.tagesson.rad@nordiskemedier.se
Jonas Jonsson : Mediechef, Entreprenad

Jonas Jonsson

Mediechef, Entreprenad

+46 (0) 73 682 53 85

jonas.jonsson@nordiskemedier.se
Josefine Rydstedt : Eventkoordinator

Josefine Rydstedt

Eventkoordinator

+46 (0)70 171 61 79

josefine.rydstedt@nordiskemedier.se
Juwan Naif Amin : Prenumerationssäljare

Juwan Naif Amin

Prenumerationssäljare

Kajsa Åström : Chefredaktör, Habit Sko & Mode

Kajsa Åström

Chefredaktör, Habit Sko & Mode

+46 (0) 73 682 53 91

kajsa.astrom@nordiskemedier.se
Katarina Angelin : Chefredaktör, Rent Facility Nordic

Katarina Angelin

Chefredaktör, Rent Facility Nordic

+46 (0) 73 682 53 61

katarina.angelin@nordiskemedier.se
Kristina Fredriksson : Key Account Manager, Projektagenten

Kristina Fredriksson

Key Account Manager, Projektagenten

+46 (0)70 765 44 67

kristina.fredriksson@nordiskemedier.se
Lena Jacobs : Mediasäljare, Recycling

Lena Jacobs

Mediasäljare, Recycling

+46 (0)73 682 53 19

lena.jacobs@nordiskemedier.se
Linda Gheysari : Mediechef, Dagens Handel/ Rent

Linda Gheysari

Mediechef, Dagens Handel/ Rent

+46 (0)709 90 54 29

linda.gheysari@nordiskemedier.se
Lotta Hylén : Mediechef, Plastforum

Lotta Hylén

Mediechef, Plastforum

+46 (0)73 682 53 27

lotta.hylen@nordiskemedier.se
Magnus Kepinski : VD & Sales Director

Magnus Kepinski

VD & Sales Director

+46 (0) 73 682 53 70

magnus.kepinski@nordiskemedier.se
Magnus Lilienström : Chefredaktör, Process Nordic/U&D/Verkstäderna/Metal Supply

Magnus Lilienström

Chefredaktör, Process Nordic/U&D/Verkstäderna/Metal Supply

+46 (0) 70 860 58 67

magnus.lilienstrom@nordiskemedier.se
Magnus Wrigert : Mediasäljare, Packmarknaden

Magnus Wrigert

Mediasäljare, Packmarknaden

+46 (0)73 682 53 37

magnus.wrigert@nordiskemedier.se
Malin Clark Isaksson : Reporter, Motor-Magasinet

Malin Clark Isaksson

Reporter, Motor-Magasinet

+46 (0)79 335 70 21

malin.clark.isaksson@nordiskemedier.se
Malin Folkesson : Chefredaktör, Plastforum

Malin Folkesson

Chefredaktör, Plastforum

+46 (0) 70 975 99 33

malin.folkesson@nordiskemedier.se
Marc Feucht : Projektledare, Event

Marc Feucht

Projektledare, Event

+46 (0)73 682 53 26

marc.feucht@nordiskemedier.se
Marcus Petersson : Chefredaktör, Packmarknaden

Marcus Petersson

Chefredaktör, Packmarknaden

+46 (0) 76 854 40 61

marcus.petersson@nordiskemedier.se
Maria Eriksson : M.Sc. Medical Biology Business Development Manager, LSS

Maria Eriksson

M.Sc. Medical Biology Business Development Manager, LSS

+46 (0) 70 874 18 34

maria.eriksson@nordiskemedier.se
Martin Wänerholm : Reporter, Process Nordic & U&D

Martin Wänerholm

Reporter, Process Nordic & U&D

+46 (0) 70 975 99 30

martin.wanerholm@nordiskemedier.se
Mats Irstam : Mediechef, Verkstäderna/ Process Nordic

Mats Irstam

Mediechef, Verkstäderna/ Process Nordic

+46 (0) 73 682 53 07

mats.irstam@nordiskemedier.se
Michael Linnell : Projektledare

Michael Linnell

Projektledare

+46 070 302 24 77

michael.linnell@nordiskemedier.se
Mikael Forså : Key Account Manager, Prenumeration

Mikael Forså

Key Account Manager, Prenumeration

+46 (0)72 326 10 55

mikael.forsa@nordiskemedier.se
Mikael Köhler : Mediechef, Motor-Magasinet

Mikael Köhler

Mediechef, Motor-Magasinet

+46 (0) 73 682 53 49

mikael.kohler@nordiskemedier.se
Mona Johansson : Redaktionell chef

Mona Johansson

Redaktionell chef

+46 (0)73 682 53 63

mona.johansson@nordiskemedier.se
Monica Almgren : Reporter, NTT Woodnet/ Building Supply

Monica Almgren

Reporter, NTT Woodnet/ Building Supply

+46 (0) 73 982 44 09

monica.almgren@nordiskemedier.se
Nils Lindstrand : Chefredaktör NTT Woodnet/ Redaktör Building Supply

Nils Lindstrand

Chefredaktör NTT Woodnet/ Redaktör Building Supply

+46 (0) 70 527 67 35

nils.lindstrand@nordiskemedier.se
Oscar Thörnell : Prenumerationssäljare

Oscar Thörnell

Prenumerationssäljare

Oskar Bunyong : Video & Motion Designer

Oskar Bunyong

Video & Motion Designer

oskar.bunyong@nordiskemedier.se
Pernilla Hansson : tf chefredaktör Rent/reporter Dagens Handel

Pernilla Hansson

tf chefredaktör Rent/reporter Dagens Handel

+46 (0) 73 682 53 97

pernilla.hansson@nordiskemedier.se
Peter Olofsson : Chefredaktör, Recycling

Peter Olofsson

Chefredaktör, Recycling

+46 (0) 70 833 54 86

peter.olofsson@nordiskemedier.se
Roger Folhammar : Key Account Manager, Projektagenten

Roger Folhammar

Key Account Manager, Projektagenten

+46 (0) 73 682 53 09

roger.folhammar@nordiskemedier.se
Samuel Lagercrantz : Chefredaktör, Life Science Sweden/ MedTech Magazine

Samuel Lagercrantz

Chefredaktör, Life Science Sweden/ MedTech Magazine

+46 (0)79 337 19 60

samuel.lagercrantz@nordiskemedier.se
Sandra Karlsson : Researcher, Projektagenten

Sandra Karlsson

Researcher, Projektagenten

+46 (0)76 027 99 53

sandra.karlsson@nordiskemedier.se
Sarah Al-Anssari : Digital Content Specialist

Sarah Al-Anssari

Digital Content Specialist

+46 (0)73 682 53 60

sarah.al-anssari@nordiskemedier.se
Sigrid Beckman Berg : prenumerationssäljare

Sigrid Beckman Berg

prenumerationssäljare

Siw Kejonen : Layoutare & Reporter, Fri Köpenskap

Siw Kejonen

Layoutare & Reporter, Fri Köpenskap

+46 (0)73 658 49 39

siw.kejonen@nordiskemedier.se
Sophie Eriksson : Reporter, Transport & Logistik I dag/ Res- och Trafikforum

Sophie Eriksson

Reporter, Transport & Logistik I dag/ Res- och Trafikforum

+46 (0)73 362 85 89

sophie.eriksson@nordiskemedier.se
Stefan Sandberg : IT-support & internservice

Stefan Sandberg

IT-support & internservice

+46 (0) 73 682 53 11

stefan.sandberg@nordiskemedier.se
Susanne Win : Grafisk formgivare, Motor-Magasinet

Susanne Win

Grafisk formgivare, Motor-Magasinet

+46 (0) 70 359 09 76

susanne.win@nordiskemedier.se
Teodora Slavic : Junior Researcher, Projektagenten

Teodora Slavic

Junior Researcher, Projektagenten

+46 (0)73 021 86 90

teodora.slavic@nordiskemedier.se
Tomas Wannberg : Event- & marknadschef

Tomas Wannberg

Event- & marknadschef

+46 (0)73 682 53 50

tomas.wannberg@nordiskemedier.se
Tony Törnström : VP Sales

Tony Törnström

VP Sales

+46 (0) 76 195 05 59

tt@nordiskemedier.se
Ulrika Andersson : tf chefredaktör Entreprenad

Ulrika Andersson

tf chefredaktör Entreprenad

+46 (0) 70 564 03 11

ulrika.andersson@nordiskemedier.se